Montel-Foreks
Kendi alanlarında uzman üç ortak, Türkiye piyasası için kaliteli haber ve veri hizmeti sunmak amacıyla bilgi ve birikimlerini birleştirdi.

Montel, 1989 yılında kurulmuş, Norveç merkezli, ABD, İngiltere, Slovenya, İsveç, Fransa, İspanya ve Almanya'da ofisleri bulunan, elektrik piyasalarında haber ve veri hizmeti sağlama konusunda uzmanlaşmış ilk Avrupa şirketlerinden biridir.

Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. 1990 yılında kurulmuş, Türkiye piyasasında 20 yılı aşkın deneyimiyle, aracı kurum ve bankaların finansal veri konusunda teknolojik çözüm ortağı, lider veri ve haber sağlayıcısıdır. Foreks’in merkezi Istanbul’da olup, Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunmaktadır. 

Dragon, enerji ticareti ve finans konularında uzmanlaşmış butik bir danışmanlık şirketidir.

Üç şirketin ortak girişimi olan Montel-Foreks Online Platformunda; lokal elektrik piyasasını etkileyen temel veriler, piyasa katılımcılarının görüş ve duyurularını kapsayan anlık haberler, Gün Öncesi ve Dengeleme Piyasası verileri, tarihsel karşılaştırma ve analiz, OTC fiyatları, üretim kapasiteleri ve kullanımları, Avrupa spot fiyatları, döviz piyasaları, petrol-kömür-doğal gaz fiyatları, Avrupa karbon piyasaları, elektrik ithalat-ihracat ihaleleri, hidroloji verileri, meteorolojik tahminler ve rüzgar tahminlerini içerir.

Amacımız sadece Türkiye piyasası ile ilgili en iyi veri hizmetini sağlamak değil, aynı zamanda en iyi müşteri hizmetini de sunmaktır. Bu nedenle öneri, talep ve eleştirilerinizi info@montelforeks.com mail adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.


Montel
news@montel.no
12:27, Friday, 31 March 2017


ORGANİZASYONLAR
Montel-Foreks Enerji Takvimi
KARİYER OLANAKLARI
Enerji Sektöründe Kariyer
Montel-Foreks´i keşfedin
Haberler
Montel-Foreks Haberleri

Haberler

Organizasyonlar
Montel Organizasyonları

Yaklaşan Organizasyonlar (EN)

Ürünler
Hakkımızda
İletişim
Bize Ulaşın

Montel-Foreks